دسته‌ها
اخبار

آموزش زبان انگلیسی به فارسی ایران آکسفورد | zabannew

همچنین در هر ویدئو آزمونی طراحی شده است تا آموخته های شما را مورد ارزیابی قرار دهد. بهترین بخش برنامه این است که واژگانی که در هر ویدئو یاد می گیرید ، ردیابی می شود و برنامه به شما مثال ها و فیلم هایی بر اساس کلماتی که قبلاً آموخته اید پیشنهاد می کند. بنابراین نه تنها وقتی از دانش آموز در منزل گرفته نمی شود بلکه در راستای آموزش زبان انگلیسی، مدرسه نیز به آنان کمک شایانی خواهد کرد. بنابراین آموزش زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک چنین دغدغه ای را برطرف خواهد کرد. در این آموزشگاه، مطالب براساس اشعار بسیار خوش آیند و به صورت انگلیسی و فارسی به زبان آموزان تدریس می شود.

در واقع زبان آموزان می توانند با این مجموعه، زبان فارسی را در 30 روز فرا بگیرند. کتاب گفتگوهای خیابانی 1،2،3 ترجمه شده کتاب Street Talk 1,2,3 می باشد که به ارائه مهمترین عبارات و اصطلاحاتی می پردازد که امریکایی ها در صحبت کردن استفاده می کنند. از ویژگی های این کتاب می توان به این نکته اشاره نمود که اصطلاحات در داخل مکالمات روزمره آموزش داده شده اند و زبان آموز با مطالعه مکالمات درسی، کاربرد صحیح هر اصطلاح را به طور دقیق تری درک می کند.

جزوه های ثبت شده توسط مریم کتابچی (دکتری مهندسی شیمی-دارای مدرک سلتا ( تدریس زبان انگلیسی) از کمبریج

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی زبانشناس، یکی از بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی برای کلیک کنید فارسی زبانان است. این اپلیکیشن صرفا بر روی آموزش زبان انگلیسی فوکوس کرده است و به خاطر همین موضوع هر چیزی را که برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید، داخل یک اپلیکیشن می‌توانید پیدا کنید. بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی در پلتفرم‌های مختلف بستگی به معیارها و نیازهای شما دارد. در این مقاله قصد داریم به‌طورکلی ویژگی‌ها و امکانات بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی را معرفی کنیم تا بتوانید از بین آن‌ها اپلیکیشن مناسب خود را انتخاب و یادگیری زبان انگلیسی را فورا شروع کنید. یکی از مشهورترین نرم افزارهای موجود جهت یادگیری انواع زبان‌های خارجی اپلیکیشن رزتا استون است که اگر شما هم یک فرد مبتدی و تازه کار در آموزش زبان فارسی هستید می‌توانید با برنامه شروع کنید.

  • در اپلیکیشن Speak English Fluently عبارات و اصطلاحات گسترده‌ای در مورد مکالمه‌های رایج بین انگلیسی‌زبانان وجود دارد که زبان‌آموزان را به یادگیری و صحبت کردن تشویق می‌کند.
  • اگر برای شروع مسیر یادگیری زبان انگلیسی نیاز به مشاوره دارید، شماره تماس خود را در کادر زیر وارد کنید تا مشاوران ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس بگیرند.
  • ویکی‌پدیای انگلیسی ساده یک دانشنامهٔ اینترنتی آزاد است که در آن، مقاله‌ها به انگلیسی پایه نوشته می‌شوند.
  • تمام محتوای آموزشی لینگانو با استفاده از به‌روزترین و معتبرترین کتب و شیوه‌های آموزشی مورد استفاده در موسسات آموزش زبان دنیا (Oxford, Cambridge) طراحی و اجرا شده‌‎اند.

در این دسته کتاب ها و منابعی قرار دارند که دارای راهنمای فارسی هستند و یا در تدریس آنها از ترجمه و سایر عناصر زبان فارسی استفاده شده است. این کتاب ها برای افرادی که در سطوح پایین تر زبان انگلیسی هستند مناسب می باشد. امروز حدود ۴۰ درصد از لبنانی‌ها می‌توانند این زبان را به عنوان زبان خارجی صحبت کنند. درصد فراگیری انگلیسی هم ۴۰ درصد است اما استفاده از انگلیسی در رسانه‌ها و مشاغل رو به افزایش است.

۱- وب‌سایت BBC Learning English

آموزش زبان انگلیسی به فارسی ایران آکسفورد | zabannew گفتن این نکته نیز خالی از لطف نیست که دوره‌هایی که در این بخش به صورت رایگان قرار گرفته‌اند، دوره‌های پولی هستند که اگر بخواهید آن‌ها را خارج از اپلیکیشن زبانشناس تهیه کنید، باید میلیون‌ها تومان پول پرداخت کنید. اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Busuu دارای بیش از 100 میلیون کاربر فعال است که همین موضوع این اپلیکیشن را در دسته‌ی بهترین و محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های زبان انگلیسی قرار می‌دهد. از نکات منحصربه‌فرد اپلیکیشن Drops پشتیبانی از زبان فارسی است که کار کردن با آن را برای افراد فارسی‌زبان بسیار ساده می‌کند. علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، امکان یادگیری الفبا و واژه‌های ده‌ها زبان دیگر در این اپلیکیشن وجود دارد. در روایت‌ها آمده‌است که محمد پیامبر اسلام، به زید بن ثابت امر گفته‌است که زبان یهودیان را بیاموزد تا میانجی مورد اعتمادی برای ترجمه سخنان یهودیان و مکاتبات آنها باشد. همچنین اصلی‌ترین زبان رسمی سازمان همکاری اسلامی، زبان انگلیسی است.[۱۲۹] امروزه درمیان کشورهای جهان عرب، تقاضای آموزش زبان انگلیسی گسترش یافته‌است.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی که یادگیری شما را متحول می‌کند