دسته‌ها
اخبار

آموزش سئو وردپرس رایگان- بیش از 40 جلسه کامل و جامع | آموزشگاه آپادانا تبریز

رعایت نکات بالا در کنار نکات فرعی طراحی از جمله انتخاب رنگ سایت،‌ رعایت استانداردهای UX/UI برای بهینه سازی تجربه کاربری و غیره می‌بایست در روند راه اندازی این پلتفرم درنظر گرفته شود. و در کنار آن توجه به اهمیت ساختارسازی سایت در سئو،‌ همگی منجر می‌شود تا بهینه سازی سایت شما با سرعت بالاتری انجام گردد. اگر با نحوه طراحی و دیزاین سایت آشنا نیستید، یک دوره جامع با هزینه‌ای بسیار اقتصادی برای شما درنظر گرفته‌ایم که می‌توانید آن را در صفحه “آموزش طراحی سایت با وردپرس” مشاهده کنید. این آموزش می تواند مکمل خوبی در کنار دوره جامع آموزش سئو مستر باشد. شاید در ابتدا نام سئو فنی کمی ترسناک به نظر برسد و تصورتان از آموزش سئو تکنیکال این باشد که برای اجرای آن باید حتما دانش برنامه نویسی داشته باشید. سئو تکنیکال یا سئو فنی، یکی از زیرمجموعه‌های بهینه سازی سایت است.

در بخش آموزش سئو رایگان نیوسئو می رسیم به معرفی ابزار دیگری به نام SERanking که یک پلتفرم سئو همه کاره برای آژانس ها و بیزینس های بزرگ و کوچ اینترنتی است. تقریبا باید گفت تمام سرویس های آنالیز سئو در این سایت وجود دارد که شامل تحقیقات کلمات کلیدی، تجزه و تحلیل رقبا، بخش ساده و کاربرپسند و … می شود. از لحاظ فنی، بک لینک ها پیوندهای هدفمندی هستند که به عباراتی خاص از سایت مقصد ربط پیدا می کنند. پیوندها توسط موتور جستجو بررسی شده و به آن امکان می دهد محتوای وب را به صورت دقیق تر و کامل تر فهرست بندی کند. با نگاهی کلی به صفحه اول نتایج جستجو گوگل شما میتوانید هدف کاربران از جست و جو یک کلمه مشخص را تشخیص دهید. به عنوان مثال زمانی که کلمه کلیدی “دستور پخت پیتزای خانگی” را جست و جو میکنید، قطعا قصد خرید پیتزا را ندارید.

۳. متخصص سئو یا تیم سئو؟

ضمن اینکه یک سایت فروشگاهی اگر تیم تولید محتوای بزرگی نداشته باشد؛ نمی‌تواند بیش از ۳ دسته‌بندی داشته باشد. یعنی هر اقدامی که خارج از سایت خودمان (با هدف رتبه گرفتن در گوگل) انجام می‌دهیم. گوگل وقتی ببیند که دیگران دارند سایت ما را معرفی می‌کنند، پیش خودش می‌گوید که حتماً سایت خیلی خوبی است که توسط دیگران معرفی می‌شود.

بهترین پلاگین های سئو برای وردپرس

آموزش سئو وردپرس رایگان- بیش از 40 جلسه کامل و جامع | آموزشگاه آپادانا تبریز

زمانی که شما محتوای خود را بارگذاری می‌کنید، یکی از مواردی که به بررسی آن می‌پردازد، توضیحات متا محتوای شما می‌باشد. توضیحات متا، همان خلاصه‌‌ای است که شما در هنگام جستجو یک عبارت در گوگل در زیر هر عنوان در صفحه اصلی گوگل مشاهده می‌کنید. البته به این نکته مهم نیز توجه داشته باشید، در صورتی که مانند برخی از سایت‌های تبلیغاتی از عنوان صفحه جذاب استفاده کنید. اما محتوای مناسب آن را برای مخاطب خود نداشته باشید، در این صورت نرخ پرش سایت شما افزایش پیدا می‌کند که می‌تواند برای شما آثار منفی فراوانی به همراه داشته باشد.

با استفاده از Google Autocomplete فقط کاهی است کلیدواژه پایه و اصلی خود را در فیلد جستجوی گوگل تایپ کنید تا پیشنهادات به صورت خودکار نمایان شوند. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که آدرس url پست را در آن وارد کنید. با عنوان، پاراگراف اول، موضوع محتوا و از همه مهمتر ساختار کلی محتوا این توجه جلب می شود. از تگ های h1,h2و… و سایر برچسب های HTML به درستی باید استفاده شود. فایل robots.txt فایلی است که به خزنده ها می گوید که کدام بخش از وب سایت را نمی خواهید آنها ایندکس کنند. آدر این فایل در پایین قرار گرفته است و مشاهده آن هم برای همه آزاد است.

  • علاوه بر اینکه هسته وردپرس برای سئو بهینه است؛ افزونه‌های بسیار باکیفیتی برای سئو وردپرس وجود دارد که کار سئو در این سیستم مدیریت محتوا را بسیار راحت می‌کند.
  • با این توضیحات اگر شما کلمه “آموزش سئو سایت حرفه ای” و “دوره و آموزش حضوری سئو” را در یک صفحه کار کنید، امکان رتبه گیری صفحه شما بسیار کم خواهد شد.
  • چون ریسک کمتری دارد فعالیت سئو و همچنین تو زمان کمتری به صفحه اول گوگل و در نهایت لینک یک گوگل میرسند.
  • در این صفحه، محتوایی را با عنوان «چگونه با سئوکار همکاری کنیم» قرار خواهم داد که یک راهنمای کامل برای کسانی است که می خواهند برای سئوی وب سایتشان از شخص یا شرکت دیگری کمک بگیرند.