دسته‌ها
اخبار

مبل قسطی در کرج%ویژه بازنشستگان اقساط 24 ماهه کرج خرید و فروش رایگان | mobleseyed

بسیاری از تولید کنندگان مبلمان و مراکز فروش این محصولات برای فروش اقساطی، مقدار قابل توجهی از مبلغ فروش را در ابتدای کار از مشتری مبل قسطی بازنشستگان دریافت می نمایند. این کار باعث می شود اکثر بازنشستگان توانایی پرداخت پیش پرداخت و در نتیجه، خرید اقساطی مبلمان با این شرایط را نداشته باشند. مجموعه مبل آنلاین یکی از مراکز معتبر تولید و فروش انواع مبلمان در کشور است. این مجموعه در تلاش است به منظور رفاه بازنشستگان عزیز محصولات متنوع خود را به صورت قسطی به این عزیزان ارائه نماید. برای اطلاع از شرایط فروش و خدمات این مجموعه می توانید با متخصصان مبل آنلاین در تماس بوده و در خصوص خرید مبلمان قسطی مشاوره نمایید.

  • در فروش اقساطی ویژه بازنشستگان؛ شما می توانید مبلمان مورد نظر خود را با رنگ بندی دلخواه و با شرایط کاملاً اقساطی از گالری مبلمان سید سفارش بدهید تا درب منزل تحویل بگیرید.
  • قیمت سرویس های چوب فروشگاه نامیراکالا در نیمه دوم سال تغییر نداشته و تمامی سرویس‌های مبل، سرویس خواب و …
  • بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی می توانند از خدمات دندانپزشکی اقساطی نامیراکالا در تهران و اهواز بهره مند شوند.
  • خدمات پس از فروش برای محصولات چوب عبارتند از تغییر رویه مبل،‌ تغییر رنگ چوب و تعمیرات محصولات.

قیمت سرویس های چوب فروشگاه نامیراکالا در نیمه دوم سال تغییر نداشته و تمامی سرویس‌های مبل، سرویس خواب و … به همین دلیل خریداران محترمی که تمایل دارند قبل از عید نوروز مبلمان خود را دریافت کنند بهتر است سریعتر نسبت به ثبت سفارش و تکمیل خرید خود اقدام کنند تا با شلوغی کارگاه در پایان سال مواجه نشوند. ثبت‌نام وام بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی ۱۴۰۲ از طریق مراجعه به کانون‌های بازنشستگی و تکمیل فرم وام ضروری مستمری‌بگیران امکان‌پذیر است. از جمله شرایط دریافت این وام می‌توان به داشتن کارت عضویت کانون بازنشستگی تامین اجتماعی اشاره کرد. با مراجعه به مجموعه مبل آنلاین، هیچ گونه نگرانی بابت پیش پرداخت نخواهید داشت. این مرکز به منظور رفاه حال مشتریان و اقشار کم درآمد باز نشسته، فروش محصولات خود را بدون پیش پرداخت انجام می دهد.

همسان سازی حقوق بازنشستگان امروز

مبل قسطی در کرج%ویژه بازنشستگان اقساط 24 ماهه کرج خرید و فروش رایگان | mobleseyed مرکز فروش مبل آنلاین با حذف پیش پرداخت، امکان خرید مبلمان دلخواه برای افراد کم بضاعت را نیز فراهم نموده است. با توجه به تعدد مراکز فروش مبلمان نمی توان گفت تمام آنها برای فروش محصولات خود، شرایط یکسانی دارند. بلکه هر کدام از این مراکز شرایط متفاوتی برای فروش مبلمان و سایر محصولات خود در نظر می گیرند. شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر، از شرایط فروش اقساطی آگاه شده و خرید خود را متناسب با این شرایط انجام دهید. ضمانت نامه کیفیت به صورت مکتوب و در قالب کارت ضمانت نامه ممهور به مهر شرکت است که در زمان تحویل کالا ارائه می ‌شود. ضمانت نامه کیفیت به صورت مکتوب و در قالب کارت ضمانت نامه ممهور به مهر شرکت است که در زمان تحویل کالا ارائه می‌شود.

به همین دلیل خریداران محترمی که تمایل دارند قبل از عید نوروز ۱۴۰۱ مبلمان خود را دریافت کنند بهتر است هرچه سریعتر نسبت به ثبت سفارش و تکمیل خرید خود اقدام نمایند تا با شلوغی کارگاه در پایان سال مواجه نشوند. به مدت محدود و تا پایان سال ۱۴۰۱ خرید مبل اقساطی بدون پیش پرداخت در تهران و شهرستان ها طبق شرایط اعلام شده امکانپذیر است. فروش اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگان
فروش اقساطی لوازم خانگی
در فروشگاه لوازم… قسطی این فروشگاه (یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، جاروبرقی، مایکروفر،… قسطی و مبل و برنج قسطی میشود.
تمامی لوازم خانگی فروشگاه مدرن، تنها با افزایش قیمت 2 %، فرشها و مبلمان بازنشستگان تأمین اجتماعی، ارائه میشود.

مبل استیل (

تمامی سفارشات به تمام نقاط کشور با رعایت موارد ایمنی و بیمه صورت می پذیرد و تمام محصولات دارای 24 ماه خدمات پس از فروش می باشند . شعار همیشگی پی جی ما این بوده که همیشه از جای مطمئن خرید کنید تا آزرده خاطر نشوید . مبل های با دوخت نامرتب، جلوه ی بدی دارند و ظاهر نامرتبی را در منزل شما ایجاد می کنند.

تماس با فروشگاه اینترنتی نامیراکالا