دسته‌ها
اخبار

مشاور مالیاتی شمال تهران-دفتر مشاور مالیات شمال تهران | تکس مپ

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. مالیات غیرمستقیم چیست؟ مالیات غیرمستقیم ، به عنوان مقابل مالیات مستقیم ، به هر نوع… مالیات بر واردات چیست؟ مالیات بر واردات یک نوع مالیات است که برای کالاها و… خرید املاک و حق واگذاری به نام فرزندان و همسر نیز مشمول مقررات این دستور العمل است.

مشاور مالیاتی شمال تهران-دفتر مشاور مالیات شمال تهران | تکس مپ

وکیل مالیاتی در شمال تهران علاوه بر اینکه بر علم حسابداری و حسابرسی تسلط کاملی را دارا است بر تمامی قوانین مالیاتی آگاه بوده و تجربه اداره پرونده‌های مالیاتی فراوانی در مراجع قضایی را در کارنامه دارد. یک وکیل مالیاتی می‌تواند در درجه مشاور شما نیز فعالیت کند و با توجه به وکالتی که از سوی شما به او داده می‌شود از اظهارنامه‌های مالیاتی کسب و کار شما دفاع نموده و مامور رسیدگی به اختلافات مالیاتی شما نیز باشد. نکته دیگری که باید بدانید این است که خدمات مشاوره مالیاتی در شمال تهران برای هر فردی که ملزم به پرداخت مالیات باشد کاملا متفاوت خواهد بود و این خدمات با توجه به نیاز شما یا کسب و کار شما انجام می‌شود.

  • نقش این شخص در کسب و کارتان بسیار پررنگ خواهد بود، چرا که یک وکیل مالیاتی خبره توانایی‌های بسیاری دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کاهش هزینه‌های مالیات و یا اخذ تخفیف در پرداخت آن اشاره کرد.
  • همچنین حضور یک مشاور مالیاتی حضوری در شمال تهران این امکان را به آنها می دهد تا در صورت ایجاد مسائل مالیاتی پیچیده، با سرعت عمل آنها را حل و فصل کند.
  • موسسه فردان حساب یار از سال ۱۳۸۵ در دو شاخه اصلی حسابداری و مشاوره مالیاتی فعالیت خود را آغاز نمود.
  • شاید برخی از شما بر این عقیده باشید که مشاور مالیات در شمال یا جنوب چندان مهم نباشد؛ اما صاحبان کسب و کار های حرفه ای به خوبی از اهمیت نزدیکی به مشاوران و وکلای مالیاتی، مطلع هستند.
  • صاحبان مشاغل هر سال باید در زمان مشخص نسبت به پر کردن فرم اظهارنامه مالیاتی و تحویل آن به اداره مالیات اقدام کند که در بعًی از موارد ماموران مالیاتی با توجه به بررسی های خود برخی از اظهارنامه ها را رد کرده و رقم دیگری را به عنوان مالیات برای شرکت اختصاص می دهند.

ماده ۱۵- اراضی بایر با کاربری مسکونی در محدوده شهرهایی که دولت تعیین می‌کند سالانه مشمول مالیات به نرخ دوازده‌‌درصد(۱۲%) بر مأخذ ارزش معاملاتی می‌باشد. کلیه حقوق مادی و معنوی پرشین تکس متعلق به کانون حسابداران و مشاوران رسمی مالیاتی ایران است. موسسه حقوقیوکلای رای مثبت در راستای حمایت تخصصی از موکلین خود از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری استفاده می نماید .

مشاوره تامین مالی پروژه و تجارت خارجی

با این استراتژی، علاوه بر دسترسی آسان و سریع به کارشناس مالیات، میزان موفقیت در امور تجاری را بالا می برند. شاید برخی از شما بر این عقیده باشید که مشاور مالیات در شمال یا جنوب چندان مهم نباشد؛ اما صاحبان کسب و کار های حرفه ای به خوبی از اهمیت نزدیکی به مشاوران و وکلای مالیاتی، مطلع هستند. در این شرایط پیدا کردن شماره تلفن و آدرس شعب اداره مالیات تهران اهمیت زیادی پیدا میکند و افراد در مناطق مختلف تهران به دنبال یافتن نزدیک ترین شعب اداره مالیات تهران هستند.

اداره دارایی و سازمان امور مالیات شمال تهران – آدرس، تلفن و ساعت کار

همچنین حضور یک مشاور مالیاتی حضوری در شمال تهران این امکان را به آنها می دهد تا در صورت ایجاد مسائل مالیاتی پیچیده، با سرعت عمل آنها را حل و فصل کند. یکی از مزیت های مهم مشاور مالیات در شمال تهران، استقرار دفتر مالیاتی وکلا و مشاوران مالیاتی در این منطقه است تا از تجربه و دانش آنها در امور مالیاتی بهره مند شوند. یکی از دغدغه های صاحبان مشاغل، کسب و کارها، بنگاه ها، شرکت ها و سازمانها در کلان شهر تهران انتخاب خبره ترین و مجرب ترین مشاور مالیاتی شمال تهران است.

اداره امور مالیاتی شمال شهر تهران – میرداماد